لندن رکورد دار هزینه اجاره خانه / هنگ کنگ دومین شهر گران خرید و اجاره مسکن

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)


اقتصاد > جهان - هزینه تامین محل زندگی و دفتر کار برای یک فرد در لندن به 120 هزار دلار در سال  می‌شود. این رقم نسبت به سال 2008 نزدیک به 40 درصد رشد داشته است.


افزایش قیمت مسکن، لندن را در رتبه اول جهان از نظر هزینه اجاره‌ خانه و دفتر کار قرار میدهد.

این مقام که تا‌کنون برای هنگ‌کنگ بود، حالا به انگلستان داده شده است. بر اساس آمار ارائه ‌شده، هزینه تامین محل زندگی و دفتر کار برای یک فرد در لندن به حدود 120 هزار دلار در سال بالغ می‌شود. این رقم نسبت به سال 2008 نزدیک به 40 درصد رشد کرده است .

هنگ‌کنگ که حالا و پس از لندن مقام دوم را در اختیار دارد برای سال پنجم  متوالی در صدر گران‌ترین شهرهای جهان از نظر مسکن قراردارد . افزایش قیمت ملک در لندن و گران شدن پوند، دو دلیل عمده‌ای هستند که برای این افزایش هزینه ذکر شده‌اند. تنها متوسط هزینه اجاره‌خانه مسکونی طی یک سال گذشته حدود 19 درصد رشد را تجربه کرده و اجاره املاک تجاری نیز وضعیت نسبتاً مشابهی را دارند.

بر‌خلاف لندن، قیمت اجاره املاک در هنگ‌ کنگ درسال قبلذ ، کاهش  داشته است و این کاهش  بیشتر به دلیل شرایط اقتصادی و کوچک‌تر شدن اندازه و تعداد شاغلان شرکت‌های بین‌المللی است. کاهش اندازه و میزان فعالیت این شرکت‌ها به معنای نیاز کم  آنان به فضا و همچنین خانه‌های مسکونی برای اقامت کارمندانشان است. در سال 2011، هزینه اجاره‌خانه و محل کار به طور متوسط برای هر نفر 128 هزار دلار بود اما این رقم از همان سال به بعد مرتباً در حال کاهش است.

اطلاعات شرکت

 | آدرس : ورامین کمربندی ورامین به  پیشوا خ امام حسین 
 |  تلفن:(۱۰خط)۳۶۲۶۶۶۳۴-۰۲۱
 |  پست الکترونیک : info@mehrad-wire.com
 |  فکس : داخلی 5
نقشه

ورودی نامعتبر

تمامی حقوق این سایت برای صنایع مفتولی مهراد محفوظ میباشد.