ذوب آهن اصفهان موفق به کاهش قیمت تمام شده محصولات شده است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: در حال حاضر فعالیت‌های بسیار موثری برای کاهش قیمت تمام شده صورت گرفته که برخی از آنها شامل کاهش مصرف کک،‌مواد آهن دار،‌آب، برق و گاز طبیعی است.

 

به گزارش صنایع مفتولی مهراد به نقل از خبرگزاری ایلنا از اصفهان، اردشیر سعد محمدی، در دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس ایمیدرو با اشاره به اینکه این شرکت آمادگی لازم برای افزایش تولید را دارد اما به دلیل شرایط بازار فعلاً این کار را انجام نمی‌دهد، افزود: مجموعه این اقدامات باعث شده ذوب آهن برخلاف سایر شرکت های بزرگ فولادی موفق به کاهش قیمت تمام شده محصول خود شود.
در حال حاضر فعالیت‌های بسیار موثری برای کاهش قیمت تمام شده محصولات ذوب آهن صورت گرفته است که این موضوع موجب کاهش مصرف کک،‌ مواد آهن دار،‌ آب، برق و گاز طبیعی شده است.
وی با ارائه گزارشی از عملکرد هفت ماهه این شرکت در سال ٩٣ گفت: رشد ٤٢ درصدی تولید فولاد خام،‌رشد ١٩ درصدی تولید محصول نهایی،‌کسب رکورد های تولیدی در بخش های مختلف، راه اندازی باتری شماره یک کک سازی،‌ راه اندازی واحد پالایش گاز کک و بازیابی مواد شیمیایی طرح توازن،‌تولید شمش A٩٠٠‌ با مقطع ٢٥٠*٣٣٠ جهت تولید ریل و تیر آهن بال پهن، امضای تفاهم نامه تولید ریل با حضور سه وزیر،‌کسب عنوان صادر کننده ممتاز کشوری و غیره از جمله دستاوردهای ذوب آهن از ابتدای سال ٩٣ تا کنون است.
گفتنی است، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیأت عامل ایمیدرو و هیات همراه با حضور در ذوب آهن اصفهان ضمن بازدید از خط تولید و طرح های توسعه این شرکت، با دکتر سعد محمدی مدیرعامل و جمعی از معاونین این شرکت دیدار و گفتگو کردند.

اطلاعات شرکت

 | آدرس : ورامین کمربندی ورامین به  پیشوا خ امام حسین 
 |  تلفن:(۱۰خط)۳۶۲۶۶۶۳۴-۰۲۱
 |  پست الکترونیک : info@mehrad-wire.com
 |  فکس : داخلی 5
نقشه

ورودی نامعتبر

تمامی حقوق این سایت برای صنایع مفتولی مهراد محفوظ میباشد.